Sebastian Goschorski

Mam na imię Sebastian. Jestem doświadczonym finansistą, certyfikowanym księgowym. Posiadam 17-letnie doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu działami księgowości, finansów, podatków oraz kadr i płac, a także w kształtowaniu i realizacji strategii rozwoju firm.

Specjalizuję się w optymalizacji procesów biznesowych i kosztów operacyjnych, zarówno polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli chcesz rozwijać biznes w Polsce oraz efektywnie rozwiązywać specyficzne chińsko-polskie problemy natury prawnej i biznesowej, zaoferuję Ci kompleksowe rozwiązania, które przyniosą wartość dodaną Twojej firmie.

Sebastian Goschorski

Jak mogę Ci pomóc?

Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu biznesu? Musisz odnaleźć się w nowych okolicznościach, w których Twoje przedsiębiorstwo musi sobie poradzić? Potrzebujesz kompleksowo przeanalizować sytuację, w tym finansową, Twojej firmy? Potrzebujesz znaleźć najlepsze rozwiązanie w kwestii automatyzacji procesów, w tym zaangażowaniu elementów sztucznej inteligencji?

Co mnie wyróżnia?

Jestem osobą, która ma bardzo bogate doświadczenie w zarządzaniu firmami. Ponadto wielokrotnie pomagałem przedsiębiorstwom w wejściu na kolejny etap rozwoju. Posiadam wiedzę z zakresu zagadnień finansowych oraz z zakresu budowania i realizacji strategii firmy. Wspierałem między innymi szybko rozwijające się przedsiębiorstwa z branży IT, które wielokrotnie zdobywały nagrody w takich konkursach jak Deloitte Fast 50, oraz firmy będące strategicznymi dostawcami dla międzynarodowych sieci handlowych.

W czasie mojej pracy dla RSM Poland miałem przyjemność nagrać serię podcastów o tematyce biznesowej w tym o fuzjach i przejęciach, ekspansji zagranicznej, podatkach i kwestiach finansowych.

To co teraz?

Jeśli chcesz porozmawiać na temat organizacji Twojego biznesu napisz do mnie na LinkedIn lub wyślij e-mail na adres: sebastian@goschorski.pl 

 


Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje podejmujesz samodzielnie i na własną odpowiedzialność. Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane treści, w tym dane liczbowe, były poprawne. Jednak mogą zdarzać się błędy i z tego tytułu nie ponosimy odpowiedzialności.